04.05.2018 Niech się święci 3 Maja

W ramach programu Szkoła Niepodległej uczniowie spróbowali pokazać, że obchody święta państwowego wcale nie muszą być nudne, a wręcz przeciwnie, stanowią doskonałą okazję do wspólnego i radosnego spędzania czasu. Po uroczystych obchodach Święta Konstytucji zorganizowanych przez gminę Zator, w których brał udział poczet sztandarowy przyszedł czas na świętowanie w naszej szkole. Najpierw uczniowie spotkali się na sali gimnastycznej by obejrzeć piękny program słowno- muzyczny przygotowany przez najmłodszych kolegów. Później w biało-czerwonym pochodzie ruszyli przez wieś. Radośnie powiewały chorągiewki, a na wszystkich buziach pojawiły się uśmiechy. Wiwat Maj! Trzeci Maj!