3.09.2018 INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

3 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2018/2019. Na tę okoliczność klasa V przygotowała krótki program artystyczny, podczas którego powróciliśmy wspomnieniami do beztroskiego czasu wakacji, a także do bardziej odległej historii- wybuchu II wojny światowej. Aby przybliżyć, jak ten czas wpisał się w pamięć naszego lokalnego społeczeństwa, odczytano fragment pamiętnika ( z dnia 1 września 1939 r.) Józefy Bernowskiej – wieloletniej nauczycielki i kierowniczki szkoły w Palczowicach, gdzie w tym czasie było lotnisko polowe i stacjonowało wojsko.

Przed nami nowe wyzwania. Podejmiemy je wspólnie z naszymi nauczycielami. W tym roku szkolnym wychowawcami będą:
mgr Dorota Stańczyk- oddział przedszkolny,
mgr Rena Sochacka- klasa II,
mgr Renata Nocula – klasy IV i V,
mgr Teresa Konik – klasa VIII.
Wśród zaproszonych gości w tej uroczystości wzięli udział rodzice i pani sołtys wsi – Bogusława Mularczyk. Po części oficjalnej wychowawcy spotkali się ze swoimi wychowankami w salach.