12.10.2018 Dzień Nauczyciela

14 X - Dzień Nauczyciela, właściwie Święto Komisji Edukacji Narodowej, mało kto pamięta, że było to pierwsze ministerstwo oświaty w Polsce powołane w dniu 14 X 1773r. przez Stanisława Augusta Poniatowskiego. Potocznie dzień ten znany jest jako Dzień Nauczyciela. W naszej szkole jak co roku Szkolna Rada Uczniowska pod przewodnictwem p. T. Konik przygotowała program artystyczny i rozrywkowy. Świetna organizacja, doskonałe wykonanie i wyśmienita zabawa. Kabaret- parodia lekcji w rytmie najnowszych przebojów, konkurencje sprawdzające sprawność zmysłów naszych nauczycieli, poczucie humoru, wzajemne interakcje i współpracę. Niepowtarzalne wrażenia, co roku wesoło, ale inaczej. Skąd oni biorą te pomysły?