13.05.2019 Nasza wycieczka do Warszawy

„Najlepsza wycieczka na świecie. Nikt nie ma takich nauczycielek jak my”- to opinia jednej z uczestniczek wycieczki do stolicy. Opinia emocjonalna i może przesadzona, ale najważniejsze, że według wszystkich wycieczka baaaardzo udana. Mimo deszczowej pogody. Udało nam się zaczarować rzeczywistość i utrzymać pogodną atmosferę. W naszych kontaktach. Teraz wspominamy ze wzruszeniem nasz spacer po Starówce, zwiedzanie Muzeum Powstania Warszawskiego, wizytę w Łazienkach i na PGE Narodowym. Widok na miasto z Pałacu Kultury i Nauki był niezwykły, widok na Wszechświat w Planetarium, w Centrum Nauki Kopernik- zdumiewający. Tak różni wiekowo stworzyliśmy zgrany zespół. Przekonaliśmy się, że im trudniej, tym lepiej, z dobrym nastawieniem. Jednym słowem, warto było.