17.06.2019 Najsprawniejszy uczeń w szkole

Końcem roku szkolnego przyszedł czas na konkurs ,,Najsprawniejszy uczeń w szkole’’. Uczniowie z klas IV-VIII walczyli o ten tytuł. Aby zdobyć miano najsprawniejszego, uczniowie musieli pokonać tor przeszkód w jak najkrótszym czasie jednocześnie nie dostając żadnych punktów karnych. Tor przeszkód składał się z slalomu z piłką, skoków przez skakankę, rzutów woreczkami gimnastycznym do obręczy, czołganiem się po materacu, skokami w worku, biegiem po linii łamanej z piłeczką ping – pongową, która znajdowała się na łyżce, przekładaniem szarfy. Rywalizacja była zacięta, jednak pierwsze trzy miejsca zajęli uczniowie z klasy VIII. Najsprawniejszym uczniem w szkole został Dawid Piórowski, 2. miejsce zajęła Ewelina Błaszczyk, a 3. miejsce Tomasz Bułan. Na koniec zwycięscy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodki upominek. A pozostali na pocieszenie poczęstowali się pysznymi żelkami. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział, ponieważ każdy pokonał tor przeszkód.